Apteka olimpijska Łódź

Niechirurgiczne uzupełnianie włosów – ile to kosztuje?

Off 13
Niechirurgiczne uzupełnianie włosów – ile to kosztuje?
1 vote, 4.00 avg. rating (81% score)

Niechirurgiczne uzupełnianie włosów – ile to kosztuje?

Mimo iż warto inwestować w swój wygląd zewnętrzny, wydawanie zbyt dużej ilości pieniędzy na drogie zabiegi kosmetyczne nie jest zbyt rozsądnym rozwiązaniem. Należy z nich korzystać umiejętnie, decydując się tylko na takie, których działanie rzeczywiście u danego człowieka okaże się niezbędne. Niechirurgiczne uzupełnianie włosów też nie jest niestety tanim zabiegiem. Z jakim wydatkiem muszą się więc liczyć te osoby, które chciałyby zagęścić swoją fryzurę?

Będzie to wydatek rzędu kilku tysięcy złotych. Około pięć tysięcy kosztuje bowiem metoda injection. Płaci się tutaj za bazę, włosy naturalne oraz samą robociznę, czyli czas poświęcony na uzupełnienie fryzury. Cena może też zależeć od ilości doczepianych włosów, ich kondycji czy nawet koloru. Za zabieg injection w skrajnych przypadkach trzeba więc zapłacić nawet dziesięć tysięcy złotych. Jest to kolosalna suma jak za niechirurgiczne uzupełnianie włosów.

Istnieje też wiele tańszych metod na zagęszczenie włosów, ale nie są one zbyt skuteczne.

Pozostałe artykuły o medycynie:

About the author / 

admin

Sonda:

Czy będąc w stolicy odwiedziłeś/aś kiedyś centrum medycyny estetycznej?

View Results

Loading ... Loading ...

Komentarze:

Archiwa

Losowe wpisy:

  • Kobiece problemy

    Kobiety współcześnie mają wiele zmartwień i trosk każdego dnia, nie tylko te związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego jak było niegdyś. Dziś większość pań zajmuje się domem, dziećmi i pracuje zawodowe. Taka aktywność bywa bardzo wyczerpująca, dlatego panie coraz częściej uskarżają się na różnego typu kobiece problemy. Związane są one gównie ze zdrowiem, hormonami czy płodnością….

  • Opieka medyczna

    Wiele firm ubezpieczeniowych coraz częściej oferuje swoim klientom pakiety prywatnych usług medycznych. Za takie pakiety trzeba płacić dodatkowe pieniądze jednak warto zdecydować się na taki zakup. W zależności od tego na czym nam najbardziej zależy na taki pakiet usług warto się zdecydować. Trzeba wziąć pod uwagę swój stan cywilny i rodzinny. Czy mamy kogoś kogo…

Kategorie